Меню Затваряне

Работа в Лондон за шивачки

Търсите работа за шивачки в Лондон? Предлага се работа за професионални шивачки и шивачи на добри условия. Постоянен трудов договор с осигуровки.

Описание на обявата

> Топ предложение / ★★★★★

✪ Позиция: Работа в Лондон
ℹ Тип заетост: Пълен работен ден

Условия

Заплащане:
Добро възнаграждение според вашия опит и заработка.

Заминаване: До 15 работни дни след одобрение

Изисквания и задължения

Изисквания за позицията: Необходим предишен опит. Точност, отговорност и дисциплинираност.

Подходящи кандидати:
Позицията е подходяща както за мъже така и за жени

Допълнителни данни

За допълнителна информация:
Пълна информация за дадените позиции може да получите след кандидатстване.

Кандидатстване:
Без нужда от допълнителни такси!

Допълнителни пояснения

Срок на офертата: До изчерпване на свободните позиции

Одобрение: Бързо разглеждане на заявленията за работа

Опции: Възможности за целогодишна работа след приключване на временният договор, който е в срок от 3-4 месеца.

Обратна връзка: След разглеждане на кандидатурите се свързваме само с одобрените кандидатури

Търсите работа в чужбина и добри условия?

Предлагаме оферти от престижни агенции и надеждени работодатели в различните сфери на труда. Работа подходяща за мъже и жени; за квалифицирани кадри и за неквалифицирани работници. Разгледайте работните оферти и изберете най-подходящата за всеки от вас.