Меню Затваряне

Консултант за Етерични Масла

4.9/5 - (7 votes)

Tърси консултант за етерични масла, който да се присъедини към нашия ентусиазиран екип. Кандидатът ще играе ключова роля в предоставянето на експертни съвети и насоки на клиентите ни, свързани с използването на етерични масла за подобряване на здравето и благосъстоянието им.

Етерични масла

> Неактивна обява  ★★★★★

✪ Позиция: Консултант за Етерични Масла
⚑ Месторабота: София
ℹ Тип заетост: Пълен работен ден
❖ Заплащане: Конкуренто възнаграждение с възможност за бонуси и финансови стимули

Отговорности:

Предоставяне на персонализирани консултации за клиентите във връзка с избора, приложението и смесването на етерични масла.

Организиране на образователни сесии и събития за популяризиране на ползите от етеричните масла.
Съдействие в разработването на продукти и пакети, свързани с ароматерапията.
Поддържане на висок стандарт на обслужване на клиенти и изграждане на трайни отношения.

Изисквания:

Опит или образование в областта на ароматерапията, ботаниката, фитотерапията или подобни.
Познания за свойствата и приложенията на различни етерични масла.
Отлични комуникационни умения и способност да работите с разнообразна клиентска база.
Мотивация за постоянно обучение и следене на новите тенденции в индустрията.

Предлагаме:

Конкурентно възнаграждение и бонуси в зависимост от постигнатите резултати.
Възможности за кариерно развитие в нарастваща област.
Приятна и иновативна работна обстановка.
Как да кандидатствате:

Ако споделяте нашата страст към етеричните масла и имате желание да споделите своите знания с други, изпратете вашето CV и мотивационно писмо на [имейл на фирмата] до [дата].

Не се колебайте да станете част от нашия екип и да помогнете на хората да открият благата на природата чрез етеричните масла!